Oferta

23d43718288f4e5883c98887c9b16f58

Opalanie Natryskowe 40 minut

Cena: 90 zł

REZERWUJ

Opis

Firma Fake Bake jako pierwsza wprowadziła samoopalacz łączący składniki brązujące pochodzenia naturalnego – DHA i Erytrulozę – zapewniające utrzymującą się dłużej i bardziej naturalnie wyglądającą opaleniznę. Fake Bake wykorzystuje najlepsze składniki pochodzenia roślinnego i co ważne nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Oferują oni również produkty zapewniające różnorodne sposoby pielęgnacji, takie jak przeciwdziałanie starzeniu się skóry, wykorzystanie antyoksydantów czy działanie antycellulitowe. Produkty te nie zawierają parabenów.

Przed opalaniem natryskowym…

  • Przed opalaniem natryskowym wszystkim osobom o wrażliwej skórze oraz takim które nigdy wcześniej nie korzystały z produktów samoopalających zaleca się wykonanie testu płatkowego.
  • Na tydzień przed opalaniem nie powinno się używać innych produktów samoopalających. Depilacja zalecana jest maksymalnie 24 h przed zabiegiem opalania natryskowego.
  • Skóra powinna być oczyszczona, czyli: zmywamy makijaż, nie używamy perfum, dezodorantów, balsamów, olejków do ciała i innych produktów kosmetycznych.
  • Na dwa tygodnie przed zabiegiem opalania natryskowego nie wykonujemy zabiegów typu mikrodermobrazja i kwasy, chyba że nie chcecie opalać twarzy, wówczas zabiegi są jak najbardziej dozwolone.
  • Przed zabiegiem najlepiej wykonać peeling całego ciała.
  • Jeżeli macie np. świeży tatuaż, rany czy zadrapania należy je zabezpieczyć przed zabiegiem.
  • Na koniec należy przygotować sobie ciemne, luźne ubrania, najlepiej z dłuższym rękawem i nogawką, które zakładamy po zabiegu na czas działania barwnika wstępnego. Przez ten czas ubrania mogą ulec zabrudzeniu, które bez problemu zejdzie podczas prania.